O nás

Náš tím Vám ponúka cvičenie na koni pre detičky od 3 rokov a pre dospelých, rekreačné jazdenie pre deti od 8 rokov a dospelých, ako aj individuálne, či skupinové vozenie vo vonkajšej aréne v Opinej. 

Martin Necela

Je certifikovaný tréner 1. kvalifikačného stupna v disciplínach jazdectva s dlhoročnými skúsenosťami s prácou s koňmi. V detstve sa venoval gymnastike, od 14 rokov voltížnemu jazdeniu, v ktorom reprezentoval Slovensko aj na svetových šampionátoch. Je niekoľkonásobný majster SR, bol 4. a 6. na Majstrovstvách Sveta aj Majstrovstvách Európy. Ako tréner okrem domácej pôdy pôsobil v Nórsku a Holandsku, kde pracoval s deťmi aj mládežou všetkých výkonnostných skupín. Hlavne je ale otec dvoch detí, ktorý sa chce podeliť o svoje skúsenosti so všetkými, ktorých láka kontakt s koňom a aktívny spôsob trávenia času.

Slavomíra Necelová

Certifikovaná trénerka prvého kvalifikačného stupňa v disciplínach jazdectva, bývalá reprezentantka vo voltížnom jazdení, ktorá je pri koňoch od detstva. Programátorka, ktorá sa trénovaniu a práci s detmi sa vo voľnom čase venuje už dlho, od svojich 17 rokov. Práca s koňmi a deťmi ju napĺňa a prináša jej veľkú radosť. Skúsenosti okrem domácej pôdy nazbierala aj na cestách v zahraničí, v Mexiku, Nórsku a Belgicku. 

Teamo

Je náš štvornohý miláčik. Je to mladý valach veľmi pokojnej povahy. Narodil sa na rodinnej farme, takže od narodenia bol obklopený deťmi, ku ktorým má veľmi pozitívny vzťah. Detstvo strávil na pastvinách a prechádzkami prírodou, preto je to spokojný a vyrovnaný koník. Hoci je mladý, už ukázal, že je vhodný partner pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s krásou jazdeckého športu.

Lucky Star

10 ročný valach Lucky je posilou nášho tímu od leta 2017. Tento charakterný koník veľmi dobre zastúpi každý druh práce a stal sa našim univerzálnym náhradníkom. Ľahko si získa srdce každého, kto s ním strávi trochu času. 

Gloria

Táto huculská kobylka Gloria je nie len krásna, ale aj veľmi milá a dobrá učiteľka. Prišla k nám z nádherného stáda pána Gondu zo Sihly. Malí jazdci si hodiny jázd s ňou užívajú naplno. Svojou výškou a povahou skvelo dopĺňa náš tím o člena pre mladšie ročníky.

Odvážna

Odvážna, pre nás Ody, je ďalšia huculská kobylka. Pochádza, rovnako ako Glória, zo stáda nad Sihlou. Táto mladá slečna má milú povahu a sama vyhľadáva kontakt s človekom. Je prvá, ktorá nám príde v ústrety, keď nás zočí pri výbehu. Keďže k nám prišla ako 4 ročná, pomaly sa zaúčala, ale už sa z nej stáva platný člen tímu a povozí aj tých najmenších.